FIGHT TO DEATH

Sojusz F-T-D


#1 2009-04-23 13:20:34

matteuszt

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 8
Punktów :   

LICZEBOŚĆ WOJSKA

O zatwierdzeniu proszę pisać dzięki opcji "wyślij wiadomość do wszystkich" na stronie ikariam.pl


Aby zapobiegać atakom na nasz sojusz postanowiłem przedstawić do dyskusji pewną alternatywę, co sądzicie aby członkowie sojuszu posiadający:
- powyżej 100 000 punktów musieli posiadać minimum 2000 punktów wojska
- powyżej 50 000 punktów minimum 1500
- powyżej 30 000 punktów minimum 1000
- oraz pozostali członkowie którzy dopiero tworzą "potęgę" 500
Obrona sojuszu powinna być jednym z naszych priorytetów!! Do tego kroku zmusiła mnie sytuacja mojego wojska!! odziały wysyłam na prawo i lewo i trochę mnie to już bulwersuję że niem mam jak skorzystać z możliwości ataku razem z kilkoma członkami!!
Aktualnie w sojuszu jest 42 osoby oczekuję odpowiedzi kto jest za zatwierdzeniem powyższych postanowień. ( czas dostosowania oddziałów określił bym na około 1 tydzień od zatwierdzenia)
POZDRAWIAM I OCZEKUJĘ ODPOWIEDZI NA FORUM CAŁEGO SOJUSZU

Offline

 

#2 2009-05-04 00:00:16

h0lek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: LICZEBOŚĆ WOJSKA

Ktoś kto jest generałem naszego sojuszu powinien tym zarządzać. Ja bym chętnie komuś pomógł w obronie, ataku, lecz specjalnie nie wiem jak to zoorganizować. Gdy czytam wiadomość w dyplomacji ikariam czuję się jak ostatni potrzebny do uczestniczenia w takiej akcji. Nie bawię się w tą zabawę wystarczająco długo, więc nie mam pewności co do tego, czy moje wojska nie okażą się śmieszną zgrają kilku wojaków w porównaniu z innym uczestnikami. Dlatego się nie wychylam i nie uczestniczę w żadnych akcjach sojuszu.

Offline

 

#3 2009-05-04 00:12:52

matteuszt

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: LICZEBOŚĆ WOJSKA

masz aktualnie 1200 pkt generalskich trochę statków oraz wojska
wielkiej wojny nie zrobisz ale każdy procarz w ataku się przyda
i tego trzeba się trzymać.
Jeżeli frekwencja na forum pozwoli wszelki zmasowane ataki będą dopracowywane tutaj.

Offline

 

#4 2009-05-04 22:06:32

maciek910

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: LICZEBOŚĆ WOJSKA

Ja mogę pomóc w ataku i obronie jestem chętny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mithril.pun.pl www.clubpenguin.pun.pl www.green-iris.pun.pl www.zieloneberety.pun.pl www.zajava.pun.pl